Funkce aplikace a systému

Systém SENSET nabízí množství funkcí, více dokončených zakázek, vyšší tržby, méně jízd a celkové snížení nákladů na dispečink.

Funkcie Senset

SENSET driver aplikace

Cílem naší mobilní aplikace je, aby i méně zkušení řidiči taxi mohli snadno ovládat základní funkce pro každodenní provoz automatického dispečinku.

Senset Driver

Zákaznická aplikace

Vytvořili jsme jednoduchou zákaznickou aplikaci, díky které si zákazník může zavolat nejbližší taxi v jakémkoli městě na Slovensku.

mobilná aplikácia senset

Řídicí systém pro majitele

Automatický dispečink taxislužby SENSET je navržen tak, aby majitel taxislužby nemusel do řízení a plánování zakázek vůbec zasahovat. Řidiči pak mohou sami plánovat a vyřizovat zakázky.

Riadiaci systém

Objednávkový formulář na webu

Pomocí jednoduchého formuláře, který umístíte na web během 5 minut, mohou zákazníci vytvořit objednávku během několika sekund bez telefonického hovoru. Vyplní místo vyzvednutí a předání, datum, čas objednávky a počet osob.

Objednanie Taxi
V prostředí taxislužby jsou bezpečnost a soukromí klíčové. Služba Skrytí telefonního čísla od společnosti SENSET pomůže ochránit vaše řidiče a zákazníky před zneužitím jejich kontaktních údajů….
Řeší mnoho problematických situací při nahrávání hovorů. Už se nemusíte ptát řidičů nebo zákazníků, kdo co řekl. Stačí přehrát hovory v detailech objednávky. V této službě ukládáme 5 GB záznamů,…
Chcete svým zákazníkům nabídnout výhody při pravidelných objednávkách? Pomocí tohoto modulu můžete nastavit automatickou kategorizaci zákazníků podle celkového počtu objednávek, které u vás uskutečnili. Pro každou kategorii nastavíte své výhody…
Výměnný modul přináší další digitalizaci procesů. Už nepotřebujete nástěnky, tabule, whatsapp a další způsoby plánování řidičů a vozů na každý den. Přehledně naplánujte na různé časy, kdo kdy pracuje. Řidiči…
Vidíte budoucnost v používání taxi aplikací? Chcete se odlišit vlastní aplikací s vlastní značkou, barvami a stylem? Využijte vlastní aplikaci, kterou vytvoříme pro Android a iOS jako kopii naší aplikace…
V základní službě SENSET vám poskytneme vstupní číslo jako pevnou linku s předvolbou vašeho okresu. Toto číslo je viditelné pro vaše řidiče, ale také pro vaše zákazníky (pokud máte aktivní…
Automatický dispečink taxislužby SENSET je navržen tak, aby majitel taxislužby nemusel do řízení a plánování zakázek vůbec zasahovat. Vytvořili jsme jednoduchý a přehledný systém správy, ve kterém můžete vše důležité…
Základem celého systému je spravedlivé rozdělení zakázek mezi všechny řidiče taxi. SENSET umožňuje zpracovávat až 5 typů zakázek: telefonické zakázky, online zakázky přes web, plánované zakázky od řidiče, přenesené zakázky…
Pomocí jednoduchého formuláře, který umístíte na web během 5 minut, mohou zákazníci vytvořit objednávku během několika sekund bez telefonického hovoru. Vyplní místo vyzvednutí a předání, datum, čas objednávky a počet…

Zaujali sme vás?

Kontaktujte nás a domluvte si spolupráci.

Často kladené otázky

Mám dispečink a rozhodně nechci propouštět kvůli automatu

Máme řešení – poskytujeme také standardní modul dispečinku, do kterého se dispečer přihlásí a v tomto případě spravuje a přiděluje zakázky. Vidí mapu, řidiče, zakázky, telefonní hovory, může zadávat časové výkazy, přiřazovat řidiče, měnit řidiče a mnoho dalšího. Výhodou je, že se dispečer může odhlásit a firma poběží na automatický dispečink. můžete využít a vyzkoušet například v noci, o víkendech nebo jiných volných dnech.

Logika systému je díky umělé inteligenci nastavena VÝBORNĚ! Pracujeme tak, že určujeme obvyklá místa vyzvednutí a předání zákazníků, takže systém vždy přiřadí nejbližší vůz.

Pokud jste 1. v pořadí a dostanete ze systému objednávku, která je od vás velmi vzdálená, jednoduše zákazníkovi řeknete, že pro něj „posíláte auto“. Jedním kliknutím v mapové aplikaci přesunete objednávku ke kolegovi, kterého vidíte blíže, i když je „zelený“, víte, že je volný a může okamžitě vyjet.

Samozřejmě pokud jste zakázku přesunuli, zůstáváte stále 1. ve frontě a další zakázka přijde opět k vám. A ten už může být 200 metrů od vás 😊.

Systém SENSET je vhodný i pro vás! Jízdy budou spravedlivě rozděleny a žádný řidič nebude tím „hlavním“, který vyřizuje a přiděluje všechny zakázky. Což pro řidiče řeší i spory o zakázky. Zároveň s dispečerským systémem SENSET získáte prostor pro růst a vyřizování většího počtu zakázek. Stejně tak nábor dalšího řidiče je velmi snadný. Velkým plusem je také aplikace pro zákazníky, kterou si jinak mohou dovolit zaplatit jen větší firmy. U společnosti SENSET je v ceně!

Díky zákaznické aplikaci vás mohou vaši známí přivolat přímým voláním, protože vidí, kde se osobně nacházíte.

Aplikace je navržena tak, aby její používání bylo jednoduché a nenáročné a aby starší lidé nebo osoby se zrakovým postižením mohli snadno stisknout zelené nebo červené tlačítko na aplikaci prstem. Její design je přizpůsoben rychlému ovládání a navržen tak, aby vyhovoval i „chlapským prstům“.

Opravdu je to jedno, maximálně dvě kliknutí, která je třeba udělat. Ideální je mít telefon upevněný v kolébce a připojený k hands-free sluchátku, díky čemuž je používání aplikace bezproblémové.

Nepodceňujte se 😊 V používání aplikace vás zaškolí odborník SENSET, který byl „taxikářem“ a zná vaše potřeby. Podrobně vám vysvětlí a předvede všechny možnosti aplikace SENSET a v případě potřeby je vždy na telefonu. S řidiči jsme vyladili ovládání a design aplikace, pro denní i noční použití, na mobilu i tabletu.

Řidič taxislužby Peter (58 let) řekl: „Mám jen tlačítkový telefon, ale teď, když jste mi ukázali, jak snadné je aplikaci používat, mohu se dívat na film na YouTube.“

Žena používa aplikáciu Senset

Nenašli jste ve svém městě žádné auto?

Doporučte nám kvalitní společnost a získejte odměnu 1000€!

Mám zájem o automatický taxi dispečink

Do 10 pracovních dnů spustíme plný provoz aplikace za instalační poplatek 99 € na 1 měsíc.

Taxi Senset