Věrnostní program

Chcete svým zákazníkům nabídnout výhody při pravidelných objednávkách? Pomocí tohoto modulu můžete nastavit automatickou kategorizaci zákazníků podle celkového počtu objednávek, které u vás uskutečnili. Pro každou kategorii nastavíte své výhody a benefity. Pokud se takový zákazník ozve, aplikace Řidič mu zobrazí věrnostní upozornění spolu s pokyny, jaký benefit mu poskytnout.
Vernostný program

Odměňte své nejvěrnější zákazníky!

Vytváření dlouhodobých vztahů se zákazníky je základem každého podnikání, výjimkou není ani taxislužba. Věrnostní program vám pomůže odměnit vaše nejvěrnější zákazníky a motivovat je k opakovaným objednávkám.

Jak funguje věrnostní program SENSET?

  • Automatické přiřazení kategorií: systém SENSET automaticky kategorizuje zákazníky na základě jejich celkové historie cest.
  • Kategorie a výhody si můžete přizpůsobit: Můžete si vytvořit vlastní kategorie věrnostních zákazníků a nastavit pro každou z nich jedinečné výhody, například procentuální slevu za jízdu, jízdu zdarma po určitém počtu jízd nebo jiné exkluzivní nabídky.
  • Upozornění pro řidiče: V aplikaci Řidič budou řidiči upozorněni na kategorii a výhody věrnostního programu, jakmile obdrží objednávku od věrnostního zákazníka.
  • Motivovaní a spokojení zákazníci: Motivuje je k opakovanému objednávání jízd u vaší taxislužby.

Výhody věrnostního programu:

  • Zvýšení loajality zákazníků: věrnostní program odměňuje zákazníky za jejich věrnost a buduje s nimi pevnější vztahy.
  • Zvýšení počtu objednávek: spokojení a motivovaní zákazníci si budou u vaší společnosti objednávat jízdu taxíkem častěji.
  • Snížení marketingových nákladů: věrnostní program je účinný a nákladově efektivní způsob, jak oslovit a udržet stávající zákazníky.
  • Lepší pověst: Nabídka věrnostního programu zlepšuje image a doporučení vaší společnosti.

Neváhejte a odměňte své nejvěrnější zákazníky ještě dnes!

Zaujali sme vás?

Kontaktujte nás a domluvte si spolupráci.

Další blogy

Nenašli jste ve svém městě žádné auto?

Doporučte nám kvalitní společnost a získejte odměnu 1000€!

Mám zájem o automatický taxi dispečink

Do 10 pracovních dnů spustíme plný provoz aplikace za instalační poplatek 99 € na 1 měsíc.

Taxi Senset