Vlastní vstupní číslo

V základní službě SENSET vám poskytneme vstupní číslo jako pevnou linku s předvolbou vašeho okresu. Toto číslo je viditelné pro vaše řidiče, ale také pro vaše zákazníky (pokud máte aktivní službu skrývání čísel). Nabízíme vám řešení přenesení vašeho jednoho hlavního firemního čísla k nám, abychom mohli tuto pevnou linku nahradit vaším tel. číslem. Tato služba vám také ušetří peníze za placení paušálu u vašeho operátora.

Zjednodušte si komunikaci a ušetřete!

V dnešním dynamickém a rychlém prostředí taxislužby je klíčová efektivní a rychlá komunikace mezi dispečinkem, řidiči a zákazníky. Mnoho taxislužeb stále používá více telefonních čísel, což může vést ke zmatkům, vysokým nákladům a nepřehlednosti. Naše služba „Vlastní vstupní číslo“ vám přináší elegantní řešení, které zjednodušuje interní i externí komunikaci a šetří vaše peníze.

Jak funguje vlastní vstupní číslo?

V základní verzi systému SENSET vám přidělíme pevné vstupní číslo s předvolbou vašeho okresu. Toto číslo je viditelné pro řidiče i zákazníky (pokud jste si neaktivovali službu skrývání telefonních čísel). V našem systému máte také možnost přenést k nám své stávající firemní číslo. Nahradíte vstupní číslo pevné linky svým vlastním firemním číslem a všechny hovory budou přesměrovány na naši platformu.

Výhody vlastního vstupního čísla:

  • Jednoduchá a efektivní komunikace: všechny hovory se uskutečňují prostřednictvím jednoho čísla, čímž odpadá nutnost používat více telefonů a snižuje se riziko záměny.
  • Profesionální dojem z firmy: mít vlastní firemní číslo je mnohem profesionálnější než anonymní pevné linky a posiluje značku a image vaší taxislužby.
  • Snížení nákladů: přenesením firemního čísla k nám ušetříte na paušálních poplatcích svého operátora.
  • Lepší analýza: s naší platformou budete mít přehled o všech příchozích, odchozích a zmeškaných hovorech, což vám umožní analyzovat a optimalizovat komunikaci.

Jak aktivovat vlastní vstupní číslo?

Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme aktivovat službu „Vlastní přístupové číslo“. Celý proces je rychlý a snadný. Neváhejte a zjednodušte komunikaci ve své taxislužbě ještě dnes!

Zaujali sme vás?

Kontaktujte nás a domluvte si spolupráci.

Další blogy

Nenašli jste ve svém městě žádné auto?

Doporučte nám kvalitní společnost a získejte odměnu 1000€!

Mám zájem o automatický taxi dispečink

Do 10 pracovních dnů spustíme plný provoz aplikace za instalační poplatek 99 € na 1 měsíc.

Taxi Senset