Vytvořili jsme jednoduchou zákaznickou aplikaci, díky které si zákazník může zavolat nejbližší taxi v jakémkoli městě na Slovensku.


Není aplikace ještě ve vašem městě?

Dejte nám vědět a my oslovíme potenciální taxislužby ve vašem městě, abyste si mohli pohodlně objednat taxi přes aplikaci a sledovat, jak se k vám auto blíží. Už žádné čekání v dešti 🙂


Stačí poslat krátký e-mail na adresu info@senset.sk 


Jak funguje aplikace pro přivolání taxi?

Je to velmi jednoduché. Zákazník se přihlásí svým telefonním číslem, potvrdí pravost telefonního čísla přepsáním kódu SMS.

Díky GPS si zákazník může zavolat taxi přímo na místo, kde se nachází, nebo může napsat konkrétní adresu, případně může na mapě šipkou označit místo, odkud chce vyzvednout.

Po potvrzení vaší polohy vám budou nabídnuty nejbližší taxíky, které si můžete vybrat. Uvidí jméno řidiče, společnost, hodnocení, vůz a hlavně CENÍK TAXI. Díky ceníku může zákazník porovnávat společnosti mezi sebou. Zákazníkovi se nezobrazuje trasa vozu, ani se nekalkuluje cena jízdy.

Po stisknutí tlačítka Objednat uvidí taxikář objednávku v aplikaci a během několika sekund ji přijme nebo odmítne. Po přijetí může zákazník pohodlně sledovat, kde se jeho řidič nachází a jak se k němu blíží.

Platbu provede zákazník přímo ve voze u řidiče, a to prostřednictvím dostupných možností vybrané taxislužby.


Jste řidič nebo firma?

Aplikace je v rámci automatického dispečinku SENSET ZDARMA, bez procentuální provize. Neurčuje cenu jízd ani sazby, ani nezpracovává platby faktur.

Za symbolický měsíční poplatek je možné používat aplikaci bez automatického odesílání SENSET.

 

Nastavíte si ceník a řidič bude zákazníkovi účtovat přímo ve voze pomocí dostupných možností (hotovost, karta, sms atd.). Zákazník si bude moci váš ceník prohlédnout v aplikaci jako informativní tabulku.