Zmenovky

Výměnný modul přináší další digitalizaci procesů. Už nepotřebujete nástěnky, tabule, whatsapp a další způsoby plánování řidičů a vozů na každý den. Přehledně naplánujte na různé časy, kdo kdy pracuje. Řidiči uvidí své „poznámky ke směně“ v aplikaci Řidič. Modul Timesheets společnosti SENSET vám přináší moderní řešení pro digitalizaci plánování a zefektivnění celého pracovního procesu.
Zmenovky Senset

Jak funguje model Zmenovky v systému SENSET?

  • Přehledné plánování: díky modulu Zmenovky můžete přehledně a snadno plánovat práci taxikářů a vozů na různé časy a dny.
    Už žádné nástěnky, Excel, Word a tabulky: Zapomeňte na papírové nástěnky, tabulky a nepřehledné plánování prostřednictvím aplikace WhatsApp, Excel nebo Word. Timesheets vám přináší přehledný a digitální systém.
  • Snadná dostupnost: Řidiči vidí své rozdělení směn přímo v aplikaci Řidič, takže mají vždy přehled o tom, kdy a kde mají pracovat.
  • Vyšší efektivita: Modul Zmenovky ke směnám vám pomůže optimalizovat rozdělení řidičů a vozů, čímž se sníží plýtvání časem a zdroji.
  • Lepší komunikace: Rozdělovače usnadňují komunikaci mezi dispečery a řidiči, čímž minimalizují nedorozumění a zmatky.

Výhody modulu Zmenovky:

  • Větší efektivita při plánování práce: Modul Zmenovky vám pomůže zefektivnit celý proces plánování řidičů a vozů a ušetří vám čas i peníze.
  • Lepší organizace práce: Získáte přehled o tom, kdo kdy pracuje a jaké auto je k dispozici, čímž se zlepší celková organizace vaší taxislužby.
  • Spokojení řidiči: Řidiči budou mít vždy přehled o svých změnách.
  • Větší spokojenost zákazníků: Díky efektivnějšímu plánování práce a lepší organizaci budete moci svým zákazníkům poskytovat lepší a rychlejší služby.

Neváhejte a digitalizujte plánování řidičů a vozů ještě dnes!

Zaujali sme vás?

Kontaktujte nás a domluvte si spolupráci.

Další blogy

Nenašli jste ve svém městě žádné auto?

Doporučte nám kvalitní společnost a získejte odměnu 1000€!

Mám zájem o automatický taxi dispečink

Do 10 pracovních dnů spustíme plný provoz aplikace za instalační poplatek 99 € na 1 měsíc.

Taxi Senset